Elif Ecza
Elif Ecza
Başkan'ın Mesajı
Yıllardır sektörde deneyimli firma ve markalarla yol almayı ilke edinmiş bir kuruluştur.
Başkan'ın Mesajı

Elif ecza deposu 35 yılı aşkın deneyimi ile toptan ıtriyat ürünleri ve veteriner ilaç satışı ve dağıtımı yapan Samsun merkezli Karadeniz bölgesinin en büyük ve en köklü yerel deposudur. Kendisine ait 3000 m2 kapalı ve modern alanı ile Karadeniz başta olmak üzere 1600 eczane, yaklaşık 1000 veteriner hekime hizmet vermekteyiz.

Bünyemizdeki güçlü markaların ürünleri yanında ülkemizde güçlenme fırsatı arayan yerel firmaların ürünlerini de yelpazesinde bulundurup en büyük çeşit deposu olma özelliği taşımaktadır. Çeşit deposu olma özelliğinin yanında,  genç ve yetenekli ekibimizin yoğun çabaları neticesinde eczacılarımıza ve veteriner hekimlerimize en uygun fiyat ve en hızlı sevkiyat  politikamızı daima koruyarak hizmet vermekteyiz.

Başarılarımızı deneyimli personel yapısı ile doğruluktan ve dürüstlükten ödün vermeksizin müşteriyi koruma iç güdüsü ve yenilikçi yapısı ile çok çalışmaya borçluyuz. Grubumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımız kurumumuzun en önemli hazinesidir.

Güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu, bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymanın gerekliliğini tüm çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve müşterilerimize yılmadan ve devamlı olarak hatırlatacağız. Elif ecza deposunun her geçen gün büyüyen yapısıyla yeni başarılara imza atacağına inancım tamdır.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Prof.Dr.Serdar Yol
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Elif Ecza
Eczane Girişi
Bu alandan giriş yaparak işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Bize Ulaşın